Eredményeink

Szakképzési standok nemzetközi versenye, II. díj, Perbenyik, 2019

„A Szent Korona és a magyar királyi koronázási jelvények” c. versenyen elért kimagasló teljesítményért járó oklevél Soltész Szabrina tanulónk részére, 2019 (felkészítő: Borosné Petro Edit)

Országos 5. hely a legsikeresebb egyházi szakközépiskolák között, 2017.

A Német-Magyar Ipari és Kereskedelmi Kamara által kiírt Országos Szakképzési Díj pályázatán a „Környezettudatos nevelés és gyakorlatorientált szeretetszolgálat a sárospataki szakképzésben” c. projekttel 2016-ban bekerültünk az 5 legjobb pályázó közé.

Országos Szakiskolai Közismereti Tanulmányi Verseny, Regionális döntő, 2016. (felkészítő: Braunné Kiss Marianna)

Európai Réz Intézet Versenye, II. hely, 2016. (felk.: Molnár Péter)

Országos Ifjúsági Népi Kézműves pályázat, fazekas tanulóink I. helyezése, 2015. (felkészítő: Gécziné Bankus Zsuzsanna)

Energetikai Szakkollégium Országos Tanulmányi Versenye, VIII. helyezés, 2015. (felkészítő: Molnár Péter)